לתיאום פגישה לא מחייבת
התקשר או הירשם
 • שם:
  E-mail:
  טלפון:
  נושא:
   
  side_banner

  מחשוב ענן: שירותי ענן מתקדמים לעסקים

  מהו בעצם מחשוב ענן?

  הטמעת שירותי מחשוב ענן מאפשרת לעסק לנהל תא כל שירותי המחשוב להם הוא זקוק באמצעות מערך של שרתים על גבי רשת האינטרנט. היתרון הגדול בביסוס שירותי המחשוב על טכנולוגיית ענן הוא האפשרות להתחבר לעסק מכל מקום, בכל זמן ולנהל את שגרת העבודה ללא צורך בתשתיות רבות ומורכבות.

  השימוש במערכות מחשוב ענן לעסקים מאפשר לעסק לקבל בית אחד אמין ועמיד לכל שירותי המחשוב הנדרשים לו.

  אנו מציעים ללקוחותינו שירותי ענן לעסקים באמצעות כלים מבית מיקרוסופט, באמצעותם ניתן לספק לעובדי החברה גישה מלאה למידע הארגוני, גיבוי רציף ואמין, אבטחת מידע ברמה גבוהה – תוך חיסכון בעלות התשתיות והתקשורת.

  שירותי ענן אמינים ומקצועיים לעסקים Office 365 מבית מיקרוסופט

  אנו מציעים שירותי מחשוב ענן מתקדמים ובטוחים לעסקים מבית היצור של חברת מיקרוסופט העולמית. שירותים אלו מוצעים במסגרת מנוי חודשי במחיר תחרותי וללא התחייבות. שירות זה מתאים במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים של עד חמישים משתמשים.

  שירותי מחשוב ענן לעסקים: מה אתם מקבלים?

  חודש שירות חינם למצטרפים עכשיו. לחצו כאן לפרטים נוספים

  • באמצעות מחשוב ענן לעסקים אתם מקבלים גישה מרחוק למידע הארגוני. כל העובדים שיוגדרו כחלק ממקבלי השירות, יוכלו ליהנות מגישה בטוחה, זמינה וקלה למידע הארגוני הנדרש, מכל מכשיר בו יגלשו, בכל מקום ובכל שעה. המידע הזמין יוגדר במשותף עם מנהלי המחשוב בחברתכם ויכול לכלול שירותי דואר, מסמכים, לוחות שנה, אנשי קשר, תוכנת אופיס ועוד.
  • יכולת שיתוף ברמה גבוהה – באמצעות שירותי הענן לעסקים שלנו, תוכלו לשתף, לצפות ולערוך מסמכים באופן מקוון על ידי מספר משתמשים במקביל, לשתף יומני פעילות, לבצע שיחות ועידה ופגישות עבודה מצולמות עם וידאו וסאונד.
  • ממשק עבודה נוח ונגיש- היתרון הגדול של שירותי מחשוב ענן באמצעות office 365, הוא בכך שתוכנת אופיס בוודאי כבר מוכרת לכל העובדים, לכן השימוש בממשק צפוי להיות מוכר וקל לביצוע מתחילת העבודה. יכולת ההסתגלות של עובדים למערכת מוכרת כזו היא גבוהה ביותר.
  • גיבוי ואבטחת מידע בזמן אמת- באמצעות שירותי מחשוב הענן שלנו אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים שהמידע העסקי שלכם מוגן ומאוחסן בשרתים הטובים והאמינים ביותר וכן בעלי יכולת גיבוי נתונים ברמה הגבוהה ביותר.
  • חסכון משמעותי בעלויות- השימוש בשירותי ענן מתקדמים לעסקים מוביל לחיסכון משמעותי בעלויות בתחום התשתיות וציוד הקצה, הן מבחינת ביטול הצורך ברכישה והתקנה, והן מבחינת היכולת לחסוך בכח אדם מתפעל. כל שירותי המחשוב מבית מיקרוסופט, כמו דואר, אבטחה, גיבוי ותוכנה מנוהלים למעשה מרחוק באמצעות שרתים חזקים ואמינים שמאפשרים לכם לעבוד בראש שקט.
  • אמינות ושקט נפשי- כאשר אתם מקבלים שירותי מחשוב ענן ביזמקו, אתם למעשה יוצרים התקשרות עם אחת החברות המובילות בעולם- מיקרוסופט. מה שמבטיח לכם שקט נפשי. יכול ההישרדות של מערך המחשוב שלכם מובטחת לאורך זמן, השרתים איתם תעבדו הם מהיציבים והעמידים בעולם ונוחות העבודה שלכם תשתדרג באופן משמעותי.